Przejdź do treści

Aktualności

 

Więcej

Oferta rowerów

 

 

 

Więcej

Serwis rowerowy

 

 

Więcej

Rowery Katowice KROSS

Jesteśmy dealerem największego i najlepszego polskiego producenta rowerów.

 

 Kross

 

 

Zostaliśmy kilkukrotnie dealerem roku firmy KROSS, największego producenta rowerów w Polsce i w Europie. Wszystkie rowery sprzedajemy w cenach producenta, zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. W stałej ofercie duży wybór części, akcesoriów, ogumienia, itp. Nasza firma jest dynamiczną, sprawnie działającą i rozwijającą się na rynku rowerowym.


Działalność w zakresie sprzedaży rowerów rozpoczeliśmy w 1992 roku. 
Od początku naszej działalności staramy się zaspokoić n
aszych klientów we wszystkim, co związane jest z rowerami oraz ich serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. By sprostać oczekiwanią każdego klienta zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego roweru, jak i również sprzętu by spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. W asortymencie naszego sklepu rowerowego utrzymujemy szeroką gamę produktów wysokiej jakości.

 

Sklep rowerowy Kross, Katowice, Śląsk

 

Sklep rowerowy - Śląsk


Nasz sklep rowerowy jest na pewno jednym z najlepiej zaopatrzonych punktów na terenie Śląska. Służymy fachową i miłą obsługą potrafiącą zaspokoić najbardziej indywidualne potrzeby klienta dostosowane do jego możliwości finansowych. Nasi pracownicy chętnie podzielą się z Państwem zdobytym przez lata doświadczeniem w dziedzinie rowerów.


Prowadzimy również sprzedaż rowerów w systemie kredytowym na bardzo korzystnych warunkach, na miejscu dokonujemy wszelkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu.
Istnieje możliwość płacenia wszelkiego rodzaju kartami płatniczymi.

 

W  SPRZEDAŻY  MAMY JUŻ BARDZO DUŻY WYBÓR ROWERÓW Z KOLEKCJI 2022r

MAGAZYNY JUŻ PRAWIE PEŁNE

ZAPRASZAMY

 

 

RATY 0%

 

Na większość modeli rowerów Kross

 

 

 

Aktualności

Modele 2022r DOSTĘPNE U NAS !!!

W ofercie naszego sklepu, znajdziecie Państwo produkty marki Kross z kolekcji 2022r, które zostały wyprodukowane do  dnia dzisiejszego.  Szeroki wybór rowerów i akcesoriów dostępny od ręki z pełną gwarancją!

 

 


Facebook
Oceń nas!